facebook
Polub nas
+
Zgłoś się /
dla hostess i
modelek

Brand Story – agencja hostess, promocji sprzedaży, field marketingu

PiękniMłodzi.pl to największa w Polsce agencja hostess i promocji sprzedaży – nasza baza to ponad 44 000 osób (m.in.: hostessy, promotorzy, SV, animatorzy, personel do obsługi promocji, badań typu tajemniczy klient, merchandisingu i eventów)!

W 2007 roku rozpoczynaliśmy jako mała agencja. Nasi pierwsi zleceniodawcy szybko zauważali wymierne korzyści płynące ze współpracy z nami (i naprawdę miłą atmosferę wspólnych kontaktów, stawali się naszymi stałymi klientami jednocześnie zwiększając zakres świadczonych przez nas usług. Dziś w naszej ofercie, poza wynajmem hostess i promotorów czy dystrybucją ulotek, znajdą Państwo również: organizację akcji promocyjnych, animacji dla dzieci, eventów, badania typu tajemniczy klient. Zajmujemy się merchandisingiem oraz wspieramy naszych klientów jako zewnętrzny dział marketingu. Część naszych klientów jest z nami od 5-6 lat, a działamy w branży w której konkurencja jest naprawdę duża – najwyraźniej musimy więc wykonywać naszą pracę faktycznie dobrze.

Zapraszamy Państwa do współpracy z nami,
zespół PiękniMłodzi.pl

Jeśli szukasz profesjonalnego partnera o dużym potencjale i doświadczeniu, z którym możesz współpracować na terenie całego kraju – właśnie go znalazłeś. Napisz lub zadzwoń – ustalimy szczegóły współpracy.

mateusz-2

Mateusz Czarnecki

Dyrektor zarządzający

Info

Od ponad 10 lat związany z marketingiem. Zaczynał jako Freelancer realizując różnorodne projekty reklamowe, eventowe i komunikacyjne. Założyciel PiękniMłodzi.pl (2007 r.). Absolwent zarządzania i marketingu na AE we Wrocławiu, obecnie doktorant w SGH w Warszawie. Pasjonuje go nowoczesny marketing, fotografia, beletrystyka i podróże: zwłaszcza do Azji i Ameryki Płd.

michal-2

Marta Kaźmierczak

Project manager

Info

Od ponad 7 lat zajmuje się zarządzaniem projektami. Pracę rozpoczynała od produkcji wystaw, festiwali oraz koncertów w instytucjach kulturalnych. Od czerwca 2012 r. w PiękniMłodzi.pl. Ukończyła Europeistykę oraz Marketing i Zarządzanie na Uniwersytecie Łódzkim. Tłumacz-pasjonat. Miłośniczka kotów, Grecji i duńskiej kinematografii. Nie lubi wstawać rano